"Гранди світового балету на сцені Львівської опери"

У сезоні 1998\1999 рр. за ініціативою Львівської мерії та творчого об‘єднання “Мистецьке Березілля” у Львові на сцені оперного театру був реалізований великий мистецький проект – “Гранди мистецтва”. У ньому взяли участь видатні митці сучасності – піаніст Володимир Крайнев, скрипаль Гідон Кремер, драматичні актори – Сергій Юрський, Софійко Чіаурелі, Костянтин Райкин.

Представити сучасне балетне мистецтво оргкомітет проекту запропонував Академії танцю, яка запросила до Львову зірок світового та українського балету – прима-балерину Великого театру Росії, заслужену артистку Росії Лізе Лієпу, художнього керівника Донецького театру опери та балету, народного артиста України Вадима Писарева та його партнерку народну артистку України Інну Дорофієву, прем‘єрів балету Національної опери України, народних артисток України Тетяну Боровик і Ганну Кушнірову, прем‘єрів балету Дніпропетровського театру опери та балету народну артистку України Ганну Дорош та заслуженого артиста України Максима Чепіка, балетмейстера та танцівника Сергія Швидкого. Разом з видатними майстрами у гала-концерті взяли участь молоді артисти балету Львівської опери та учні Академії танцю. Львівська преса одностайно визнала, що вперше у Львові так всебічно була представлена класична та сучасна хореографія.

Заслужена артистка Росії, прима-балерина Великого театру Росії Ілзе Лієпа (у центрі) з керівником проекту "Гранди мистецтва" С.Проскурнею, виконавчим директором Академії танцю А.Лягущенко та артистами Львівського театру опери і балету після концерту.