Напрямки і структура освітньої діяльності коледжу хореографічного мистецтва
“Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря”.


КМАТ ім. С.Лифаря має відповідні державні ліцензії та акредитаційні документи Міністерства освіти і науки України й Головного управління освіти і науки м.Києва та згідно з ними готує фахівців по спеціальності "хореографія". Після чотирирічного навчання за спеціалізаціями "класична" або "народна хореографія", випускники одержують атестат про загальну середню освіту та диплом "артиста балету" або "артиста танцювального ансамблю" і для обох спеціалізацій – "викладача хореографічних дисциплін".

У найближчих планах КМАТ імені Сержа Лифаря – відкриття 5-9 класів загальноосвітньої підготовки для учнів хореографічної школи та розширення напрямків підготовки за рахунок спеціалізації "сучасна хореографія". Восьмирічна хореографічна школа КМУАТ ім. С.Лифаря є базою для педагогічної практики студентів. Тут навчаються діти з шести-семи років і одержують початкову хореографічну освіту. Після закінчення хореографічної школи кращі випускники на конкурсній основі вступають до КМУАТ ім. С.Лифаря – єдиного на Україні навчального закладу, де готують не лише артистів класичного балету, а й професійних виконавців для ансамблів народно-сценічного та сучасного танцю. Студентам, котрі успішно навчаються виплачують державну стипендію.

Вперше в Україні у співпраці з провідними вищими навчальними закладами Європи, КМАТ ім. С.Лифаря розробила й втілила в життя програму безперервного хореографічного навчання. Вона стала методичним центром інноваційного викладання хореографічних дисциплін. На базі КМАТ ім. С.Лифаря постійно проводяться симпозіуми, теоретично-практичні конференції, семінари, а також майстер-класи відомих діячів світового хореографічного мистецтва, зокрема Володимира Малахова (Берлін – Нью-Йорк), Вадима Писарєва (Донецьк), Алекса Урсуляка (Цюріх – Торонто), Евелін Тері (Відень), Ильзе Ліїпа (Москва), Реджеп Абдієв (Санкт-Петербург) та інших. Творчий досвід КМАТ ім. С.Лифаря сприяв народженню подібних навчальних закладів, як в Україні, так і за її межами.

КМУАТ ім. С.Лифаря має всі необхідні умови для підготовки висококваліфікованих фахівців: у її розпорядженні 8 балетних залів, оснащених аудио та відео-аудіоапаратурою, аудиторії та спеціалізовані кабінети для групових та індивідуальних занять, бібліотека, кабінет технічних засобів навчання з комп’ютерним класом та студією звукозапису, пошивочно – костюмерний цех, навчальний театр із спеціальним покриттям сцени для балету, сучасним світловим та звуковим обладнанням.

Педагогічний склад КМАТ ім. С.Лифаря – колектив професіоналів-однодумців, у складі якого працюють доктори та кандидати наук, професори й доценти, а також народні, заслужені артисти України, відомі виконавці, більшість з яких були або є сьогодні солістами Національної опери України, Національного ансамблю танцю ім.П.Вірського та інших провідних хореографічних колективів країни. Відділення класичної хореографії очолює народна артистка України, балетмейстер-репетитор національної опери України Тетяна Белецька, а народного танцю – Олександр Нестеров.

_____________________________________________________

КМАТ ім. С.Лифаря запрошує до себе дітей віком від 6-7 років для одержання початкової хореографічної освіти; учнів, які мають цю освіту і закінчили 9-й 10-й або 11-й клас середньої загальноосвітньої школи для одержання базової вищої хореографічної освіти.

Довідки за телефонами: 530-87-57, Факс: 535-44-25