Хореографічна школа педагогічної практики
при “КМАТ імені Сержа Лифаря”.


Правила прийому до 1 - 4 класів підготовчого відділення Хореографічної школи педагогічної практики

ВСТУП ДО 1 КЛАСУ, ДОБІР УЧНІВ ДО 2 – 4 КЛАСІВ (ЗА НАЯВНОСТІ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ)

Перегляд вступників проводиться 31.08.2017р з 10 00. Дітей заводить до зали черговий викладач по 10 осіб в порядку нумерації анкет. Комісією оцінюються зовнішні, сценічні та професійні фізичні дані. Дитина має бути одягнена в труси. Анкета вступника заповнюється батьками в приміщені КМАТ імені Сержа Лифаря у робочі дні з 9 00 до 18 00 або в день відбору. Результат перегляду повідомляється батькам відразу (вступив, вступив з випробувальним терміном, не вступив).

Правила прийому до 5 - 9 класів відділення класичної та народної хореографії Хореографічної школи педагогічної практики

ДОБІР ДО 5 КЛАСУ ВІДДІЛЕННЯ КЛАСИЧНОЇ ТА НАРОДНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ (ЗА НАЯВНОСТІ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ)

Реєстрація вступників проводиться в день перегляду 31.08.2017р з 12 00. При собі обов’язково мати медичну довідку від кардіолога, форму 086о для Хореографічної школи педагогічної практики КМАТ імені Сержа Лифаря, де вказати у висновку про професійну придатність: дозволено займатись хореографією на професійному рівні. Дитина має бути одягнена в труси. Перегляд вступників починається в 14 00 та проводиться в два етапи:

1. Оцінювання зовнішніх, сценічних та професійних даних.

2. Виконання невеликого танцювального етюду - не більше однієї хвилини.

ДОБІР ДО 6-9 КЛАСІВ ВІДДІЛЕННЯ КЛАСИЧНОЇ ТА НАРОДНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ (ЗА НАЯВНОСТІ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ)

Перегляд вступників проводиться 31.08.2017р в 15 00 у вигляді екзерсису з класичного або народного танцю згідно навчальної програми класу, до якого вступає учень. При собі обов’язково мати медичну довідку від кардіолога, форму 086о для Хореографічної школи педагогічної практики КМАТ імені Сержа Лифаря, де вказати у висновку про професійну придатність: дозволено займатись хореографією на професійному рівні.

_____________________________________________________

Довідки за телефонами: 530-87-57, Факс: 535-44-25