Хореографічна школа з загальноосвітньою підготовкою
при “КМАТ імені Сержа Лифаря”.


Восьмирічна хореографічна школа КМАТ імені Сержа Лифаря є базою для педагогічної практики студентів. Тут навчаються діти з шести-семи років і одержують початкову хореографічну освіту.

Десятирічна практика діяльності КМАТ імені Сержа Лифаря довела, що покращення професійної підготовки в хореографічній школі не можливе без гармонізації навчально-виховного процесу шляхом поєднання позашкільного та шкільного освітніх циклів. Поєднання викладання предметів загальноосвітнього циклу із предметами початкової спеціальної хореографічної освіти відкриває можливості для надання більш якісного рівня позашкільної освіти в комплексі з майбутнім професійним спрямуванням і забезпечить організацію раціонального режиму навчання і відпочинку учнів хореографічної школи.

В зв'язку з цим КМУАТ імені Сержа Лифаря провела значну підготовчу роботу з отримання ліцензії на базову загальну середню освіту для дітей, які навчаються в 5-9 професійних класах хореографічної школи. 18 квітня цього року на засіданні Ліцензійної ради при Департаменті освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації було прийняте рішення про надання Академії ліцензії на базову загальну середню освіту терміном на 5 років.

На сьогоднішній час керівництвом Академії та педагогами проведена велика організаційна робота із створення та початку функціонування відділення загальної середньої освіти, яке буде займатися питаннями навчання учнів 5-9х класів хореографічної школи за державним стандартом базової загальної середньої освіти.

Початок занять 1 вересня 2013 року.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр - з 1 вересня по 28 грудня, ІІ семестр - з 14 січня по 24 травня.

Закінчуватися навчальний рік буде проведенням навчальних екскурсій та практики у 5-8 класах (27 травня - 7 червня) і державною підсумковою атестацією випускників основної (28 травня - 11 червня) школи.

Впродовж навчального року для учнів будуть проводитися канікули: орієнтовно, осінні з 29 жовтня по 4 листопада, зимові з 29 грудня по 13 січня, весняні з 25 по 31 березня.

Комплекс предметів, за якими будуть навчатися майбутні учні відділення загальної середньої освіти, буде враховувати забезпечення державного стандарту, а також специфіку майбутньої професійної хореографічної спрямованості. Так, наприклад, уроки фізкультури будуть викладатися у вигляді гімнастики. Уроки трудового навчання будуть проходити за авторською програмою і сприятимуть ознайомленню учнів із видами праці, які можуть знадобитися їм у подальшій професійній діяльності. Будуть вивчатися дві іноземні мови: англійська та французька.

Весь навчальний процес та вивчення загальноосвітніх предметів буде здійснюватися за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженими наказом МОН України від 23.02.2004 № 132, зі змінами, внесеними наказом МОН України від 05.02.2009 № 66. Випускники 9-го класу будуть проходити державну підсумкову атестацію та отримувати свідоцтво державного зразка про отримання базової загальної середньої освіти та початкової мистецької (хореографічної) освіти.

Після закінчення хореографічної школи кращі випускники на конкурсній основі вступатимуть до КМАТ імені Сержа Лифаря.

_____________________________________________________

Довідки за телефонами: 530-87-57, Факс: 535-44-25