Директор КМУАТ ім. С.Лифаря, заслужений діяч мистецтв України А.Лягущенко, народний артист України В.Пісарев, народна артистка України, завідуюча відділенням класичної хореографії КМУАТ ім. С.Лифаря Т.Белецька та балетмейстер-постановник В.Гаченко з студентами КМУАТ ім. С.Лифаря.

Студенти КМУАТ ім. С.Лифаря та учні школи-студії постійно виступають у власному навчальному театрі з благодійними концертами для мешканців Деснянського району м.Києва, а також на професійних сценах Національного палацу "Україна", Оперної студії Національної музичної академії України ім. П. Чайковського, Київського академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва. У Національній опері України наші вихованці постійно показують звітні концерти, "Різдвяні дитячі танцювальні ранки" та власні балетні вистави, беруть участь у фестивалях "Серж Лифар де ля данс" та мистецьких вечорах “Світ танцю”.

Вечори “Світ танцю” познайомили киян з мистецтвом таких видатних артистів як: соліст Віденської опери та Нью-Йоркського балету, художній керівник балету Берлінської опери Володимир Малахов; народний артист України, художній керівник Донецького театру опери та балету Вадим Писарєв, зірки Великого театру Росії – Людмила Семеняка, Ніна Семізорова, Ілза Ліепа, Марко Перетокін; Санкт-Петербурзького Маріїнського театру – Маргарита Кулик, Любов Кунакова, Сергій Віхарев, Володимир Ким та багато інших. Разом з видатними майстрами хореографії в цих концертах виступають майбутні зірки – учні та студенти КМУАТ ім. С.Лифаря з відділень класичної та народної хореографії. Тим самим, на практиці демонструється перевага системи безперервної хореографічної освіти, коли дитина приходить навчатися хореографії з 6-7 років, а виходить висококваліфікованим фахівцем з вищою освітою.